قيمت ميلگردآهن ايرانيان

ساخت وبلاگ

ورق سياه در صنايع فولاد

صنايع فولاد

ورق رنگي در صنايع خوردرو سازي و صنايع سنگين کشور کاربرد بسياري دارد از اين رو مي توان گفت نقشي حياطي در صنايع سنگين کشور دارد و مي توان به جرات گفت شرکت آهن ايرانيان بزرگ ترين توزيع کننده انواع ورق در سطح کشور مي باشد.

انواع ورق

ورق توليد شده در کارخانه جات فولاد طي فرايند هاي مختلفي مي تواند به صورت سفيد و رنگي و يا گالوانيزه توليد شود که هر کدام در صنايع مختلف کشور کاربرد هاي بسيار زيادي دارند که در مقالات بعدي بيشتر در مورد آن گفتگو ميکنيم .

سايز انواع ورق

براي اطلاع ازسايز و قيمت ورق گالوانيزه و قيمت نبشي با کارشناسان اين شرکت تماس بگيريد تا براي مشاوره و قرارداد فروش با شرکت آهنگستر و انتخاب بهترين کارخانه براي خريد و مشاوره رايگان داشته باشيد.

ورق رنگي

اين نوع ورق بر اساس نوع سفارش مشتريان ساخته و به بازار عرضه مي شود هم اکنون مي توانيد براي اطلاع از قيمت و مدت زمان تحويل ورق به شما مشتريان تماس بگيريد.

ورق گالولوانيزه

ورق سياه مي تواند به دو صورت گالوانيزه گرم و گالوانيزه سرد تبديل به ورق گالوانيزه شود.

قيمت لوله داربست

 لوله داربست داراي نوسانات بسيار شديدي در چند سال گذشته بوده است و مي توانيم به جرات بگوييم که تقريبا نصبت به پارسال قيمت لوله داربست  ،تيرآهن و غيره....سير صعودي به خود داشته و تا الان ادامه دارد.

قيمت لوله مانيسمان

قيمت ميلگرد ، لوله مانيسمان و تير آهن طي دو سال گذشته با نوسانات بسيار زيادي رو به رو بوده از اين براي سفارش دريافت پيش فاکتور از شرکت آهن ايرانيان هر چه سريع تر اقدام کنيد به نفع شما خواهد بود زيرا هر چه براي خريد ديرتر اقدام کنيد احتمال اينکه با قيمت بالا تري خريد کنيد در وضعيت کنوني بازار دور از انتظار نيست.

 

اثرتحريم بر صنايع فولاد

تحريم هاي ناجوامردانه و دور از حقوق بشر عليه کشور عزيزمان باعث شده تا برخي از قيمت ها بسيار جابجا شوند و صنايع فولاد نيز از اين داستان جدا نبوده است و قيمت لوله مانيسمان نسبت به دو سال گذشته متاسفانه با سعود بالايي رو به رو شده است.

 

فرهنگی...
ما را در سایت فرهنگی دنبال می کنید

برچسب : قیمت,میلگردآهن,ایرانیان, نویسنده : kavoosifar student44e بازدید : 217 تاريخ : چهارشنبه 3 مهر 1398 ساعت: 6:49

لینک دوستان

خبرنامه