ساده ترين روش افزايش فالوور چيست؟

ساخت وبلاگ

ساده ترين روش افزايش فالوور چيست؟

کسب فالوور در اينستاگرام يکي از نکات مهمي است که براي رشد در اين شبکه اجتماعي بايد به آن توجه داشته باشيد و در اين بين يکي از سوالات مهمي که همواره از سوي کاربران پرسيده مي شود اين است که ساده ترين روش افزايش فالوور چيست و به چه نحوي مي توان اقدام به افزايش فالوور به شکل ساده کرد.

در همين راستا در اين مطلب از سايت ربات پک قصد داريم تا به بررسي روش افزايش فالوور اينستاگرام پرداخته و در مورد اين روش ها صحبت کنيم.

https://hubpages.com/@saimamarin

 

 

روش هاي ساده افزايش فالوور اينستاگرام رايگان هستند!

وقتي صحبت از ساده‌ترين روش افزايش دنبال کننده اينستاگرام يا همان فالوور اينستاگرام مي شود بايد توجه داشته باشيم که روش ها کاملا ساده و رايگان باشند به همين دليل در اين مطلب فقط تمرکز ما بر روي روش هاي ساده و رايگان مي باشد که با آن ها مي توانيد خيلي خوب در اينستاگرام رشد کنيد اما توجه داشته باشيد روشي که ساده و رايگان باشد معمولا نياز به صبر دارد و سرعت اين روش پايين مي باشد.

 

اگر به دنبال روش هاي سريع افزايش فالوور اينستاگرام هستيد مي توانيد از وبسايت هايپرفالو اقدام به خريد فالوور کنيد که داراي اينماد نيز مي باشد يا اگر به دنبال فالوور واقعي و هدفمند هستيد مي توانيد از پکيج ربات اينستاگرام سايت ربات پک استفاده کنيد، حالا که اين بحث را متوجه شديد با ما همراه باشيد تا شما را با اين تکنيک هاي ساده افزايش فالوور اينستاگرام آشنا کنيد.

https://unsplash.com/@saimamarin2

 

 

در پيج خود فعال باشيد

اگر قصد داريد تا اقدام به افزايش فالوور اينستاگرام کنيد يکي از مهم ترين روش هايي که به شما کمک مي کند تا به هدف دست پيدا کنيد فعال بودن در اينستاگرام است. انتشار محتوا، لايک کردن ديگران، کامنت گذاشتن و... از مهم ترين روش هايي هستند که به شما کمک مي کنند تا در اينستاگرام فعال باشيد و از مزايا آن بهره مند شده و اقدام به افزايش فالوور اينستاگرام کنيد.

 

البته بايد به اين نکته توجه داشته باشيد که اگر بيش از حد نيز در اينستاگرام فعال هستيد، ممکن است الگوريتم هاي اينستاگرام شما را ربات اينستاگرام در نظر گرفته و به عنوان اسپمر حساب شما را محدود کند. به همين دليل لازم است تا عملکرد انسان گونه از خود نشان داده و از اين طريق هم بتوانيد در اينستاگرام فعال باشيد و هم اينستاگرام شما را به عنوان اسپمر در نظر نگيرد.

 

تعامل با مخاطبين و کاربران را جدي بگيريد

يکي ديگر از مهم ترين روش هايي که به شما کمک مي کند تا بتوانيد به ساده‌ترين روش اقدام به جذب فالوور کرده و از اين طريق فالوورهاي خود را افزايش دهيد، تعامل داشتن با مخاطبين خود و همچنين ساير کاربران است. تعامل داشتن با ساير افراد هم باعث مي شود تا کاربران ديگر جذب صفحه شما شده و هم بتوانيد مخاطبين خود را نيز در صفحات نگه داريد.

https://www.eveote.com/shard/s584/sh/724eb8f1-6afe-fe97-10da-343001bd2a50/b6bf31e0662f9d567ecf3bfe315e64ae

 

روش فالو آنفالو

اين روش جذب فالوور، بسيار زياد مورد استفاده قرار مي گيرد. به اين صورت که شما شروع به فالو کردن تعدادي از اکانت ها در اينستاگرام مي کنيد تا آن ها به شما فالوبک بدهند. پس از مدتي آن اکانت ها را آنفالو مي کنيد.

به اين صورت فالوور هاي شما بالا مي رود اما تعداد فالويينگ هاي شما، پايين مي ماند. اما هنگام استفاده از اين روش بهتر است به چند نکته دقت کنيد:

  • هنگامي که مي خواهيد تعدادي اکانت را فالو کنيد، بهتر است اين اکانت ها را از بين فالوور هاي پيج هاي رقيب تان انتخاب کنيد. به عنوان مثال، اگر پيج شما مربوط به فروش لوازم آرايش است، مي توانيد به سراغ فالوور هاي پيج هاي فروش لوازم آرايشي يا بلاگر هاي آرايشي برويد چرا که فالوور هاي اين پيج ها علاقمند به محتواي شما خواهند بود.
  • در يک روز تعداد زيادي را فالو آنفالو نکنيد چرا که اينستاگرام چنين فعاليتي را ربات گونه تشخيص داده و شما را شادوبن مي کند (اکانت تان محدود مي شود)
  • به اين دليل که شما اکانت هاي فالو شده را پس از مدتي آنفالو مي کنيد، ممکن است با ريزش فالوور زيادي روبرو شويد.

کسب درآمد اينترنتي از اينستاگرام

اما اينجا يک قرارداد است: به جز مشهور بودن شما، واقعاً سخت است که بدون هيچ کار سختي در اينستاگرام به دنبال يک پيروزي بزرگ بگرديم.

به طور متوسط براي شخص يا کسب و کار، رشد روز افزون نياز به زمان و توجه روزانه و مداوم دارد.

خوشبختانه، چندين راه وجود دارد که ميتوانيد براي کسب درآمد اينترنتي و افزايش فالوور اينستاگرام حداقل به اندازه ???? نفربراي حساب کاربري شخصي يا حرفه اي خود در اينستاگرام انجام دهيد.

همه چيز درباره اين است که بدانيد زمان و تلاش خود را کجا سرمايه گذاري کنيد.

با سفارشي کردن پروفايل خود، انتخاب مطالب عالي، نوشتن کپي هوشمندانه، استفاده از هشتگ hashtag، و کار با نفوذ کنندگان و طرفداران براي تشويق تعامل.

بياييد ببينيم براي افزايش فالوور اينستاگرام بايد از کجا شروع کنيم. و ???? فالوور اول را چطور جذب کنيم.

از ايجاد يک پروفايل اينستاگرام که فالوور زياد جذب کند گرفته تا استفاده از رقابت براي درست ماندن در نام تجاري خود.

حالا برويم سراغ دستور العمل اصلي که چطور فالوورهاي بيشتري را در اينستاگرام بدست آوريم؟

?. تبادل کنيد

يکي از کارهايي که مي‌توانيد براي افزايش فالوور اينستاگرام انجام دهيد، تبادل تبليغات است! يعني چه؟ مثلاً فرض کنيد شما در حوزه فعاليت خودتان ??? نفر دنبال کننده داريد. در اين حالت بايد به سراغ پيج‌هاي ديگري برويد که آنها هم محتواي نسبتا مرتبط به شما داشته و تعداد دنبال کنندگانشان هم نزديک به شما است. بعد از پيدا کردن اين پيج‌ها، بايد از آنها درخواست کنيد که تبليغ پيج شما را در استوري خودشان قرار داده و شما هم متقابلا اين کار را براي آنها بکنيد.

به اين ترتيب پيج شما به چند صد نفر مخاطب جديد معرفي شده و البته اين اتفاق براي طرف مقابل هم مي‌افتد. اگر در اين فرآيند پيج‌هاي خوب و مرتبطي را پيدا کنيد، بازخود خيلي خوبي مي‌گيريد.

?. لايو دو نفره

لايو 2 نفره يکي ديگر از روش هاي افزايش فالوور اينستاگرام است که مي‌تواند بدون کمترين هزينه، باعث جذب مخاطبان جديد براي شما شود. در اين راهکار، کافي است به سراغ افراد فعال در حوزه فعاليت خودتان يا حداقل افرادي که فعاليت‌شان به شما نزديک است رفته و پيشنهاد برگزاري لايو دو نفره بدهيد.

در ادامه، لايوي با يک موضوع برگزار کرده و به اين ترتيب دنبال کنندگان شما با آن فرد آشنا شده و البته دنبال کنندگان طرف مقابل شما را مي‌شناسند. در چنين شرايطي اگر محتواي خوبي در لايو ارائه کرده و صحبت‌هاي خوبي داشته باشيد، افراد اقدام به دنبال کردن اکانت شما مي‌کنند.

آيا ابتدا بايد حتما فالوور اينستاگرام بخريم؟

خيلي از دوستان فکر مي کنند براي شروع فعاليت تجاري در اينستاگرام در ابتدا حتما بايد فالوور بخرند. طرز فکر خيلي از دوستان اين است که در ابتدا اگر فالوورهاي پيج شان کم باشد نمي توانند در جذب فالوور بيشتر موفق باشند. شايد اينطور به نظر برسد اما با راه کارهايي که در اين مقاله خدمت شما ارئه مي دهم قطعا مي توانيد فالوورهاي زيادي را به کسب و کار خود جذب کنيد بدون اينکه در ابتدا فالوورهاي زيادي داشته باشيد.

 

اگر قصد داريد براي شروع کارتان فالوور اينستاگرام بخريد بهتر است در ابتدا از فالوور هاي ايراني استفاده کنيد و به تعداد کمي بخريد. سپس با روش هاي گفته شده مي توانيد فالوورهاي واقعي زيادي را به پيج اينستاگرام تان جذب کنيد.

 

الان هر کسي مي داند که پيجي که مثلا 10 کا فالوور دارد بايد حداقل 2 کا لايک براي هر پستش داشته باشد. ولي پيج هايي که فالوور مي خرند وضعيت لايک پست هايشان خيلي افتضاح تر از اين حرفا است. همين دليل کافي است تا اعتبار پيج تان کاهش يابد و افراد زيادي متوجه شوند که پيج شما قابل اعتماد نيست!

 

پس همانطور که متوجه شديد فالوور هاي فيک و به قول معروف خريدني باعث لطمه زدن به برند و کسب و کارتان در اينستاگرام مي شود. متاسفانه کسب و کارهاي بزرگي از اين روش براي افزايش فالوور پيج اينستاگراشان استفاده مي کنند ولي نمي دانند در آينده با دستان خود قرار است کسب و کار خود را نابود کنند.

 

بهترين راه اين است که اصولي به دنبال بالا بردن فالوور هاي پيج اينستاگرام تان باشيد. هيچ چيز مانند فالوور هاي واقعي براي شما اهميت ندارد. در اين مقاله ايده هايي را با شما در ميان مي گذارم تا بتوانيد دنبال کنندگاني که واقعا عاشق کسب و کار شما هستند را پيدا کنيد.

 

البته اگر قصد داريد از سايت مطمئني فالوور بخريد در انتهاي اين مقاله يک سايت مطمئن را براي خريد فالوور اينستاگرام به شما معرفي مي کنم.

http://edu.fudanedu.uk/user/saimamarin2/

http://fudanedu.uk/user/saimamarin2/

http://jobs.ict-edu.uk/user/saimamarin2/

http://ict-edu.uk/user/saimamarin2/

 

 

فرهنگی...
ما را در سایت فرهنگی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kavoosifar student44e بازدید : 610 تاريخ : جمعه 27 آبان 1401 ساعت: 10:42

لینک دوستان

خبرنامه