بهترین ماسک مو برای موهای آسیب دیده از دکلره

ساخت وبلاگ

بهترین ماسک مو برای موهای آسیب دیده از دکلره

 • بهترین ماسک مو برای موهای آسیب دیده از دکلره

  بهترین ماسک مو برای موهای آسیب دیده از دکلرهزیبایی و تنوع رنگ برای موها می تواند گاهی به موی شما به شدت آسیب وارد کند مواد دکلره برخی موها را به شدتتحت تاثیر قرار می دهد و موها آسیب می بینند بنابراین باید با استفاده از مواد مختلف موها را ترمیم کرد. بهترین ماسک مو برای موهای آسیب دیده از دکلره را در اینجا ببینید.

  بهترین ماسک مو برای موهای آسیب دیده از دکلره

  در برخی موارد،با دکلره کردن، موها حالت خشک و مرده ای پیدا کرده و نه تنها به راحتی حالت نمی گیرند بلکه به جای زیباتر شدن، ظاهر بدی خواهند داشت.

  توصیه می کنیم برای حفظ سلامتی و زیبایی موها، تا حد امکان از اینکار خودداری کرده و یا از مواد دکلره کم خطر تر و زیر نظر افراد کاملا مجرب اینکار را انجام دهید.در صورتیکه موهای شما در نتیجه دکلره کردن، خشک و آسیب پذیر شده اند، پیشنهاد می کنیم ماسک فوق العاده زیر را حتما امتحان کنید.

  ماسک ترمیمی برای موهای دکلره یا رنگ شده

  یک عدد اووکادو با یک قاشق غذاخورى عسل(عسل را از قبل روى بخار آب کمی رقیق کنید) را در ظرفی ریخته و بعد دو قاشق غذاخورى روغن تخم کتان یا روغن آب شده ى کاکائو را به آن اضافه نمایید.

  این مواد را به خوبی با هم مخلوط کنید تا یک مخلوطی نرم داشته باشید،حالا این مخلوط را بر روی تمام موها پخش کنید و با یک کلاه پلاستیکی موها را بپوشانید.،۳۰ تا ۴۰ دقیقه صبر کنید و بعد موها را بشویید.

  بهترین ماسک مو برای موهای آسیب دیده از دکلره

  این ماسک برای موهای آسیب دیده و البته وز شده بسیار موثر خواهد بود.

  راهی برای جلوگیری از عوارض شدید

  دکتر اعتمادزاده خاطرنشان می‌کند: عوارض ناشی از این روش برای مبتلایان به مشکلات پوست و مو شدید تر است. در صورتی که افراد برای رنگ کردن موهای خود جدی هستند می‌توانند ابتدا قسمتی از رنگ را بر بدن خود امتحان کنند. تا هر زمانی که باید این مواد روی مو‌ها برای تغییر رنگ قرار گیرند به همان اندازه نیز باید روی بازو گذاشت تا از حساسیت نداشتن فرد مطمئن شد بنابراین در صورت مشاهده هرگونه علائم غیر طبیعی باید از رنگ کردن موها پرهیز کرد.

  مه شو

 

فرهنگی...
ما را در سایت فرهنگی دنبال می کنید

برچسب : بهترین,ماسک,مو,برای,موهای,آسیب,دیده,از,دکلره, نویسنده : kavoosifar بازدید : 185 تاريخ : جمعه 24 خرداد 1398 ساعت: 19:22

لینک دوستان

خبرنامه