خريد کولرگازي ايستاده مدل T3`Matic–A48H3

ساخت وبلاگ

عنوان : خريد کولرگازي ايستاده مدل T3`Matic–A48H3

توضيحات :

 

کولرگازي ايستاده مدل T3`Matic–A48H3 يکي از دستگاه هاي تک پنلي بوده که داراي طراحي زيبا و خاصي است و باتوجه به قدرت بالايي که موتور دار از سر و صداي بسيار کمي برخور دار بوده و با رنگ سفيد همراه با پره ها و درچه هايي براي انتشار هواي توليد شده که باعث شده اين کولرگازي ايستاده بتواند رستوران ها و مغازه هايي با متراژ بالا را به خوبي تحت پوشش خود در بياورد . از ويژگي اصلي اين دستگاه مي‌توان به توانايي ايجاد هواي سرد و گرم آن اشاره کرد که قدرت سرمايش آن ?? هزار و ظرفيت گرمايشي آن ?? هزار بوده که نشان دهنده قدرت بالاي اين کولرگازي گري است و با مصرف برق معمولي که دارد گريد B را از آن خود کرده است .يونيت داخلي و خارجي اين دستگاه سر و صداي بسيار کمي را دارند بصورتي که يونيت خارجي ?? db و يونيت داخلي ?? دسي‌بل بوده که يونيت خارجي بيرون از خانه و معمولا روي پشت بام قرار مي‌گيرد و کمپرسور اسکرول دستگاه را در خوي جاي داده که اين کمپرسور گاز R22 را آماده کرده و با اتصالات لوله اي بين آنها به يونيت داخلي ارسال مي‌کند ، اين يونيت به نحوي طراحي شده تا اين دستگاه در دسته محصولات ايستاده قرار بگيرد و با زيبايي که دارد نماي خانه را به کلي تغيير مي‌دهد .

اين محصول از کيفيت فوق العاده اي برخوردار ميباشد و يکي از بهترين گزينه ها براي خريد ميباشد. 

 

cooler model کولر مدل T3`Matic–A48H3

 

اين سري با ظرفيت هاي مختلفي توليد شده که ادامه به آنها اشاره خواهيم کرد .

 

منبع : کولرگازي ايستاده مدل T3`Matic–A48H3

 

جهت تهيه اين محصول به سايت فروش کولرگازي ما مراجعه نماييد و از تخفيفات ويژه ما بهره مند شويد , همچنين جهت دريافت مشاوره ميتوانيد با پشتيبانان ما در ارتباط باشيد:

09189744919 - 09368713408

 

 

فرهنگی...
ما را در سایت فرهنگی دنبال می کنید

برچسب : خرید,کولرگازی,ایستاده,مدل,T3`Matic–A48H3, نویسنده : kavoosifar بازدید : 227 تاريخ : جمعه 10 آبان 1398 ساعت: 0:41

لینک دوستان

خبرنامه