آشنائي با پلتفرمنوبشو موتور جستجوي کالاي هوشمند همراه با امکانات ويژه

ساخت وبلاگ

نوبشو موتور جستجوي کالاي هوشمند همراه با امکانات ويژه

در سالهاي اخير موتوي جستجوي کالا در کشور ما تبديل به يک وسيله اساسي در ميان کاربران شده است. خواه کاربراني که فروشنده هستند و يا خريدار .

در ميان موتورهاي جستجوي کالا، نوبشو، در زماني کوتاه تبديل به وبسايت و برندي کاربرمحور شده است . مديران برند نوبشو معتقد هستند اصل کاربرپسند بودن و دنبال کردن نياز کاربران در پروسه مهندسي نوبشو، تاثير زيادي در محبوب شدن اين پلتفرم دارد. مهندس موسوي مدير اصلي پروژه معقتد است مهندسي يک محصول موفق چيزي بجز دنبال کردن صحيح و مهندسي دقيق فرآيندهاي مورد نياز کاربران نيست و يک محصول موفق صرفاً گسترده و يا پيچيده نيست و موفقيت نوبشو نيز در سادگي آن است.

موتورهاي جستجوي زيادي تا به امروز پا به ميدان گذاشته اند اما آنطور که بايد و شايد به نياز کاربران توجه نکرده اند و شايد به منفعت برند خود تنها تکيه کرده اند. اما مهندس موسوي، معقتد است توجه به نياز کاربران بصورت ناخواسته برند را موفق مي سازد و توصيه وي به تيمهاي مهندسي و توسعه نيز همين است. مهندسي صحيح فرآيندهاي مورد نياز کاربران!

البته بدون شک نيازهاي ديگري نيز وجود دارد که بايد در پروسه مهندسي يک محصول کاربرمحور بايد لحاظ شود اما اصل يکي است و آن رعايت نياز کاربران است! مثال عيني آن نيز در تيم ديجيتال مارکتينگ و طراحي وبسايت و سئو نوبشو ديده مي شود. توليد محتواي هدفمند، مطابق با نياز کاربران و بهينه سازي محتوا! مهندس موسوي معتقد است توجه به همين نکته نياز کاربران، اولويت موتور جستجوي گوگل شده است براي رتبه دهي، پس چرا از آن بسادگي عبور کنيم ؟

نوبشو با نگاه به نياز کاربران توليد شده و بر همين اساس نيز کار ميکند. فرآيندهاي نوبشو بصورت زنجيره با توجه به نياز کاربران طراحي شده است. کاربر در اينجا تنها معناي خريدار را ندارد. هرکسي که از نوبشو استفاده ميکند براي نيل به يک هدف، از نظر نوبشو کاربر است! اساسي ترين مسئله در نياز کاربران نيز حس رضايت است. حس رضايت از يک محصول همه چيز است .

حال اجازه دهيد کمي از امکانات کاربر محور نوبشو براي شما بگوئيم .

 

op58_b2.png

 

حتماً مي دانيد که کاربران به سادگي دنبال محصول خاصي هستند پس فيلتر کردن نتايج و نشان دادن دقيقاً آن چيزي که کاربر به دنبال آن است مي تواند کمک زيادي  به کاربر نمايد. موتور جستجوهاي زيادي هستند که کاربران را به سمت آن چيزي که به دنبال آن نيستند سوق مي دهند. اين موضوع دلايل مختلفي دارد. عدم اطلاع از پروسه مهندسي نرم افزار و يا ارائه محصولات جديدتر براي کاربران براي افزايش فروش . هر دوي اين موضوعات به ذات رضايتمندي مشتريان ضربه خواهند زد و به هيچ عنوان توصيه نمي شوند. نوبشو از اين فرآيندها دوري مي کند و آنچه را کاربر نياز دارد مستقيماً در اختيار وي مي گذارد و اينکار را با سرعت بالا انجام داده و به بهترين حالت اين را انجام مي دهد. نمايش نتايج نامربوط تنها کاربران را خسته مي کند که اين را تا بخواهيد در ديگر پلتفرم ها به وفور مشاهده مي نمائيد .

زماني که يک کاربر به دنبال محصول خاصي مي گردد به طبع به دنبال اطلاعاتي در مورد آن محصول نيز هست. ژورنال اطلاعاتي نوبشو، از آندسته از امکانات رايگاني است که همه کاربران از آن شگفت زده خواهند شد . اطلاعاتي جامع در خصوص محصولات و برندهاي مختلف و ويژگي هاي هر کدام . اينها به راحتي در قالب مقالاتي جامع در بخش ژورنال نوبشو قرار دارند که به کاربران کمک زياد مي نمايد که قبل از خريد، بتوانند اطلاعات جامعي را از دريافت نموده و بر اساس اين اطلاعات تصميم گيري نمايد .

اما، دسته از کاربران علاقمند به توسعه کسب و کار خود هستند، نوبشو آماده خدمت رساني به اين افراد نيز است! توليد محتوا اين روزها در عرصه هاي مختلف کاربرد دارد. اما کارشناسان توليد محتواي نوبشو، در اين زمينه به خوبي تبحر دارند و مي دانند چطور بر اساس نياز کاربران شما محتوائي را توليد کنند که وبسايت شما به سرعت در گوگل مثل موشک رتبه کسب کند!

نوبشو آميخته اي از امکانات گوناگون بصورت مهندسي شده همراه با هنر مي باشد. نوبشو حال کاربران را خوب مي کند و هر آنچه کاربران نياز دارند را به ساده ترين حالت در اختيار آنان قرار مي دهد. نوبشو دوست خوبي براي کاربران ايراني است و نوبشو نياز کاربران و رضايت آنها را جدي مي گيرد. به شما پيشنهاد ميکنيم اگر به دنبال سورپرايزي هستيد که بتوانيد بسياري از نيازمنديهاي ديجيتالي خود را رفع کنيد، حتماً سري به نوبشو بزنيد!

 

 

 

فرهنگی...
ما را در سایت فرهنگی دنبال می کنید

برچسب : آشنائی,با,پلتفرمنوبشو,موتور,جستجوی,کالای,هوشمند,همراه,با,امکانات,ویژه, نویسنده : kavoosifar بازدید : 133 تاريخ : سه شنبه 18 شهريور 1399 ساعت: 1:02

لینک دوستان

خبرنامه