فوايد و مزاياي اپليکيشن

ساخت وبلاگ

فوايد و مزاياي اپليکيشن

 در سالهاي اخير اسمارت فونها نقش بسيار مهمي را در زندگي افراد ايفا کرده اند امروزه کمتر کسي است که از موبايل هاي هوشمند استفاده نکند و بايد اعتراف کنيم موبايل جزو جدا نشدني زندگيمان شده است. هر روزه درصد بالايي از داد و ستدها و فعاليت ها به صورت آنلاين و از طريق اپليکيشن‌ها انجام مي شوند. اما چرا اکثريت افراد به اپليکيشن ها علاقمند هستند و شمار زيادي از کارها به اين سمت سوق پيدا کرده است و مهم تر از همه با توجه به علاقه ي افراد به اين موضوع رسالت ما در استفاده از اين ابزار براي پيشبرد اهداف آموزشي مان چيست.

  • محدوديت زمان و مکان را بي معني کرده است!

   مطمئنا همه ي ما ترجيح مي دهيم به جاي رفتن به کلاس هاي آموزشي که حتما در زمان معين و مکان خاصي برگزار مي شود فارق از هدر دادن زمان رفت و آمد و بدون صرف انرژي با زدن چند دکمه در اپليکيشن مطالب مورد نيازمان را مطالعه کنيم . حذف محدوديت هاي مکان و زمان مهمترين دستاورد اپليکيشن هاست به اين صورت افراد در هر ساعتي از شبانه روز و در هر مکاني مي توانند به فراگيري بپردازند.

 • مطلع شدن به موقع از اخبار و اطلاعات

  نياز است بعضي اخبار و اطلاعيه ها در اولين فرصت به فراگيران اطلاع رساني گردد و اپليکيشن موبايل در دسترس ترين گزينه براي اينگونه اطلاع رساني هاست.

 • احترام به همه شخصيتها !

  ببايد بدانيد که توانايي و شخصيت افراد براي آموزش ديدن متفاوت است براي همين بعضي از افراد در طول شب از سطح يادگيري بهتري برخوردار هستند بعضي ها ترجيح مي دهند از هر فرصتي براي يادگيري استفاده کنند شايد افرادي را ديده باشيد که در متروها يا اتاق انتظار کتابي در دست دارند و در حال مطالعه هستند اپليکيشن ها به افراد اين امکان را مي دهند که هر زماني احساس بهتري براي يادگيري دارند از آن بهرمند شوند.

 • کاربري آسان اپليکيشن

  شايد اين سوال به ذهنتان خطور کرده باشد مزاياي اپليکيشن را نرم افزارهاي تحت وب نيز تاحدودي براي ما فراهم مي کند اما اگر خدمات آنلاين صرفا از طريق وب ارائه شوند باز هم محدوديت‌هايي نظير عدم دسترسي هميشگي به مرورگر مناسب و اينترنت پرسرعت، وجود يک اپليکيشن را ضروري مي‌کنند. هر چند که از طريق گوشي موبايل به مرورگر و وب نيز دسترسي خواهيم داشت ولي اپليکيشن‌ها در موبايل رابط کاربري بسيار آسان‌تري دارند و اين امکان را به فراگير مي دهند با يکبار دانلود مطالب آموزشي ديگر نياز به اينترنت پر سرعت و دانلود مجدد مطالب نداشته باشند.

تا اينجا از مزاياي ابزار اپليکيشن براي فراگيران آموزش گفتيم هر چند همين جذب فراگيران و ترغيبشان به آموزش يکي از بزرگترين مزايا براي کساني است که خدمات آموزشي ارايه مي کنند اما اپليکيشن ها براي خدمات دهنگان بسيار مفيد تر و ارزشمندتر از اينها ست.

 • ارتباط بيشتر با فراگيران

  وجود يک اپليکيشن در موبايل فراگيران به مانند اين است که شما هميشه همراه آنها هستيد اپليکيشن ها امکان ارتباط بيشتر را با فراگيران ايجاد مي کند.

 • کاهش هزينه ها

  شايد صحبت در اين مورد که اپليکيشن ها باعث صرفه جويي در هزينه هايمان مي شود کمي کليشه اي به نظر برسد اما حقيقت محظ است! بهتر است براي مجاب کردن ديگران و حتي خودتان قلم و کاغذ در دست بگيريد و هزينه هاي محل آموزش، حق الزهمه ي دست اندرکاران برگزاري دوره ها، هزينه هاي متفرقه مانند پذيرايي وسايل جانبي مثل جزوات و کاغذ و حتي اياب ذهاب فراگيران را حذف کنيد ! حذف اين هزينه ها دستاوردي بسيار ارزنده براي شماست. يک اپليکيشن آموزش به شما کمک مي کند بودجه ي آموزشيتان را صرف بهبود محتوي و برگزاري کلاس هاي آموزشي بيشتر کنيد.

 

فرهنگی...
ما را در سایت فرهنگی دنبال می کنید

برچسب : فواید,و,مزایای,اپلیکیشن, نویسنده : kavoosifar بازدید : 130 تاريخ : چهارشنبه 21 آبان 1399 ساعت: 0:34

لینک دوستان

خبرنامه