داستان قطع رابطه ي پويان مختاري با نيلي افشار

ساخت وبلاگ

داستان قطع رابطه ي پويان مختاري با نيلي افشار

پويان مختاري، خواننده ي ايراني مقيم ترکيه که با سايت شرط بندي حضرات به ثروت و شهرت فراواني رسيده است، چندي پيش در چندين لايو اينستاگرام جدايي خود از همسرش نيلي افشار را اعلام کرد.

نيلي افشار، رقصنده اي که پس از مهاجرت از ايران به طور گسترده اي در اينستاگرام طرفدار جذب کرده است در اين مورد گفته هايي نظير خيانت همسرش به او به دفعات متعدد داشته است.

اگرچه عده اي معتقدند اين جدايي ممکن است براي حاشيه سازي بيشتر، که هر دوي اين شخصيتها با آن به خوبي آشنايي دارند باشد، به نظر مي رسد اين بار ماجرا کمي با دفعات گذشته تفاوت دارد و جدايي اين دو واقعي است.

نيلي افشار متولد سال 73 در کرج، قبل از مهاجرت به ترکيه و کسب شهرت، به عنوان يک منشي در يک کلينيک زيبايي در ايران کار مي کرده است.

دوستان وي در ايران از او به عنوان شخصي بسيار پر انرژي، مهربان و دلسوز ياد مي کنند که هميشه آماده ي کمک به دوستان خود بوده است.

پس از ازدواج آن ها در سال 98، نيلي اکثر وقت خود را به فيلم گرفتن و به اشتراک گذاشتن زندگي روزمره و لاکچري خود در اينستا، آپلود کليپ هاي رقص و آموزش هاي مختلف مربوط به رقص و همچنين تبليغات گسترده براي سايت حضرات، سايت شرط بندي همسرش مي گذراند.

وي پس از سفر سه نفره اي که با همسرش و يک خانم ديگر داشتند، يک روز زودتر از آن دو برميگردد و در يک لايو اينستاگرام در حالي که گريه مي کرده گفته که پويان به او خيانت کرده است.

همچنين در روزهاي بعد اطلاعات تکميلي بيشتري روي اينستاگرام خود مي گذارد و مدعي مي شود که پويان در گذشته نيز بارها به او خيانت کرده است.

اما پويان مختاري در طي يک لايو اينستاگرام اعلام مي کند که ناراحتي پيش آمده ربطي به آن نفر سوم ندارد و دلايل شخصي بين او و همسرش باعث اين جدايي بوده است. او که پس از راه اندازي سايت شرط بندي hazaratbet به طور مکرر تمايل به حاشيه سازي و جذب مخاطب بيشتر داشته است،

از ذکر کردن نام آن خانم که در سفر همراهشان بوده طفره مي رود و علي رغم پرسيدن چندين و چند باره ي افراد مختلف در لايو اينستاگرام براي توضيح بيشتر در مورد آن شخص سوم، هر بار به گونه اي از اين موضوع سر باز مي زند.

هرچند نيلي افشار نيز تحت هيچ شرايطي اسمي از اين خانم نمي برد و مي گويد اگر اسمي از اين شخص برده شود او معروف مي شود که نيلي اصلا مايل نيست اين اتفاق بيافتد، اما از صحبت هاي نيلي افشار مي توان برداشت کرد که اين خانم يک بازيگر بوده است.

همچنين از مابين صحبت هاي پويان مختاري مي توان اين گونه برداشت کرد که اين خانم دوست مشترکي براي پويان و نيلي بوده است.

نيلي افشار و پويان مختاري يک بار ديگر نيز به مدت چند هفته از هم جدا شده بودند، اما شدت صحبت هاي ضد يکديگر انجام شده تا اين حد نبود. آن ها پس از يک دوره ي کوتاه جدايي که دليل دقيق آن نيز مشخص نيست، بعد از چند هفته در اينستاگرام اعلام کردند که با هم آشتي کرده اند.

عده اي بر اين باورند که کل اين جدايي چيزي جز حاشيه سازي در راستاي هدف اصلي اين دو، جذب کاربران بيشتر براي سايت شرط بندي حضرات نبوده است.

در نهايت نيلي افشار و پويان مختاري طي چندين استوري و لايو اينستاگرام به مدت چندين هفته و صحبت هاي متعدد با افراد ديگر در لايو در رابطه با اين موضوع از هم جدا شدند.

پويان مختاري چندين استوري مختلف با مضمون اينکه هر چه تلاش کرده نتوانسته نيلي را بسازد يا تغيير دهد و بهتر است ديگر ادامه ندهند زيرا با ادامه ي رابطه هر دوي آن ها فقط سوخت مي دهند و از نظر روحي و منطقي تمام شدن رابطه بهتر است، قائله ي جدايي را تمام کرد.

اما نيلي افشار کمي احساسي تر برخورد مي کند و در چندين استوري مختلف از حمايت چندين ساله اش از پويان مي گويد. طي اين استوري ها نيلي افشار ميگويد که در سخت ترين روزها در کنار پويان بوده است و نميداند چه گناهي کرده که اکنون بايد اين گونه با او رفتار شود.

وي اضافه مي کند که پويان با او دشمني دارد و هر شب با حضور دخترهاي ديگر در کنار پويان تحقير مي شود تا پويان بتواند آن ها را شاد کند. همچنين از اين موضوع که پويان به او گفته از مسافرت زودتر به خانه برگرد تا بتواند پيش دخترهاي ديگر شاد باشد گلايه مي کند و مي گويد که از همه کس گذشته تا در کنار پويان باشد.

بسيار بعيد است که داستان جدايي نيلي افشار و پويان مختاري مانند دفعات قبل فقط براي حاشيه سازي بوده باشد، اما در اين که اين دو با همين ترفند روزها و هفته ها در اينستاگرام سر زبان ها افتاده بودند و اين مسئله باعث معروف تر شدن آن ها و در نتيجه سود بيشتر سايتشان شده است شکي نيست.

منبع : ترفندها

 

فرهنگی...
ما را در سایت فرهنگی دنبال می کنید

برچسب : داستان,قطع,رابطه,ی,پویان,مختاری,با,نیلی,افشار, نویسنده : kavoosifar بازدید : 186 تاريخ : شنبه 22 آذر 1399 ساعت: 2:25

لینک دوستان

خبرنامه