قابليت تماس تصويري گروهي به زودي به تلگرام اضافه خواهد شد

ساخت وبلاگ

قابليت تماس تصويري گروهي به زودي به تلگرام اضافه خواهد شد

اخبار اپليکيشن‌ها

 

به دنبال تغييراتي که واتساپ در خط مشي حفظ حريم خصوصي خود ايجاد کرد، رقيب مشهور آن يعني تلگرام با استقبال بي‌سابقه‌اي از سوي کاربران مواجه و به يکي از محبوب‌ترين برنامه‌هاي پيام رسان در بازار تبديل شد. در نتيجه، اين شرکت به سرعت در حال افزودن ويژگي‌هاي جديد به پلتفرم خود است تا تجربه بهتري ارائه کرده و کاربران را راضي نگه دارد. تلگرام در  به‌روزرساني اخير خود پشتيباني از چت‌هاي صوتي برنامه‌ريزي شده را اضافه کرد و اکنون نيز به نظر مي‌رسد قصد دارد به زودي قابليت تماس ويديويي گروهي را اضافه کند. با ديجي رو همراه باشيد.

اين خبر را پاول دوروف بنيان‌گذار و مدير عامل تلگرام در کانال تلگرامي خود اعلام کرده و يک ويديوي کوتاه را به اشتراک گذاشته که اين ويژگي را به همراه جزئيات اصلي آن به نمايش مي‌گذارد. بنا به گفته‌هاي دوروف، تلگرام در به‌روزرساني ماه مه، يک “بعد ويديويي” را به قابليت چت صوتي خود اضافه خواهد کرد. ويژگي جديد اين امکان را فراهم مي‌کند تا کاربران حاضر در يک جلسه گفتگوي صوتي دوربين‌هاي خود را روشن کرده و تماس ويديويي گروهي را در تلگرام تجربه کنند. بر اساس ويديويي هم که دوروف به اشتراک گذاشته،‌ رابط کاربري تماس ويديوي گروهي بسيار زيبا به نظر مي‌رسد.

بيشتر بخوانيد: دوربين مداربسته هايک ويژن      دوربين مدار بسته هايک ويژن

در بخش تماس ويديويي گروهي تلگرام يک قسمت بزرگ از بالاي صفحه تصوير شخصي را که در حال صحبت کردن است، نشان مي‌دهد. در وسط هم مي‌توان ليستي از شرکت کنندگان فعال در تماس گروهي را مشاهده کرد که يک دکمه ميکروفون در کنار هر يک از آن‌ها وجود دارد و وضعيت چت کردن آن‌ها را نشان مي‌دهد. در پايين‌ترين بخش نيز سه دکمه کنترلي براي بي‌صدا کردن، روشن و خاموش کردن دوربين و ترک جلسه گفتگوي صوتي تعبيه شده است.

اين ويژگي جديد از اشتراک صفحه و لغو نويز پشتيباني کرده و در حالت دسکتاپ و تبلت نيز قابل اجرا خواهد بود. علاوه بر اين، اين ويژگي در حالت افقي نيز کار مي‌کند و براي اجرا در اين حالت کاملاً بهينه به نظر مي‌رسد. همچنين، دوروف مي‌گويد که ويژگي تماس ويديويي گروهي سرعت بالايي داشته و به واسطه رمزگذاري کاملاً امن خواهد بود. به طور خلاصه مي‌توان گفت، اضافه شدن اين ويژگي جديد، تلگرام را به رقيبي جدي براي برنامه‌هاي کنفرانس ويديويي مدرن تبديل خواهد کرد.

با توجه به اينکه تأييد شده به‌روزرساني جديد تلگرام در ماه مه منتشر خواهد شد، نياز نيست زياد صبر کنيم و به زودي مي‌توانيم شاهد اضافه شدن ويژگي تماس ويديويي باشيم. براي کسب جزئيات بيشتر از اين ويژگي، حتماً در روزها و هفته‌هاي آتي نيز با ديجي رو همراه باشيد.

بيشتر بخوانيد:  بهترين دوربين مداربسته      انواع دوربين مداربسته

  

 

 

فرهنگی...
ما را در سایت فرهنگی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : kavoosifar بازدید : 237 تاريخ : چهارشنبه 12 خرداد 1400 ساعت: 10:08

لینک دوستان

خبرنامه